قالیشویی
تعمیر درب پارکینگ
گردابِ عشق

نرم افزار بهاي تمام شده به كاربران اين امكان را مي دهد كه قيمت تمام شده كليه محصولات خود را با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد وهمچنين صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره بدست آورد .

 

 

نرم افزار قيمت تمام شده داراي گزارشات متنوع مي باشد كه بصورت فهرست وار بدين ترتيب مي باشد.

 

1)خلاصه صورت سيستم بهاي تمام شده دامداري

 

2)خلاصه گزارشات اطلاعات دامهاي مولد(دارائيهاي ثابت)

 

3)خلاصه گزارش اطلاعات دام هاي غير مولد (دارئيهاي جاري)

 

4)گزارش سني دام ها

 

5)صورت استهلاك دامهاي مولد

 

6)صورت هزينه مواد مصرفي رده ها

 

7)صورت هزينه كار و سربار رده ها

 

8)تعداد و ارزش دامها به تفكيك گروه در پايان دوره

 

3.همچنين اين سيستم داراي يك نرم افزار اتوماتيك بررسي اطلاعات توليد مي باشد كه تمامي خطاهاي كاربري را در بخش توليد بصورت اتوماتيك تصحيح مي نمايد. بخشهاي كلي اين سيستم به ترتيب زيراست

 

 

 

روند كار سيستم از استقرار دامها با قيمت اوليه شروع واستقرار يك بار صورت مي گيرد. پس از آن كاربر مي تواند در هر بازه زماني (مثلا يك ماهه ،فصلي و6ماهه ويا سالانه ).هزينه هاي طي دوره را با كدينگ آزاد به نرم افزار وهمچنين اتصال سيستم توليد را به قيمت تمام شده انجام دهد.

 

  پس از آن با شروع عمليات محاسبه نرم افزار فرآيند محاسبات را انجام و گزارشات نهايي را در اختيار كاربر قرار مي دهد.در صورتيكه كاربر نياز  به گزارشات بيشتري داشته باشد مي تواند در سيستم گزارش رز اين گزارشات را طراحي نمايد.

برخي از مواردي كه  نرم افزار قيمت تمام شده بصورت خروجي ارائه مي نمايد عبارت است از:

1.امكان تخصيص هزينه ها با ضرائب دلخواه در هر دوره

2.امكان تعيين آيتم ها ي محاسباتي (مثل مبناي استهلاك، درصد ارزش اسقاط ، تعداد سال استهلاك و........)

3.محاسبه تركيب گله در دوره

4.محاسبا‌ت شامل: ( 1- محاسبه رشد 2- كار ومواد وسربار هر دام در دوره 3- كار مواد وسر بار شير4- توقف گوساله براي تليسه وگاو 5- توقف شير6- سقط 7- مرده زايي(تليسه وگاو) 8- بازده موثر گوساله (تليسه ، گاو وشير) 10- هزينه هاي عمومي شير وقيمت يك كيلو شير)11- دامروز دام ها در حالت مختلف گاوها 12- ارزش منصفانه)

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نرم,افزار,بهاي,تمام,شده،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۵:۵۹:۲۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

رمان يك اثر نسبتا طولاني از داستان است كه به طور معمول در قالب روايت نوشته شده است و معمولا به عنوان يك كتاب منتشر مي شود.

داستان Murasaki Shikibu از Genji (1010) به عنوان اولين رمان جهان معرفي شده است. انتشار كتاب هاي چاپ شده در چين منجر به ظهور رمان هاي كلاسيك چيني توسط سلسله مينگ شد .

ميگوئل د كارانتز، نويسنده دون كيشوت به عنوان اولين رمان نويس معروف اروپايي عصر مدرن مطرح مي شود.

والتر اسكات ميان رمان ها تقاوت خاصي قرار داد مثل رمان عاشقانه كه منجربه اتفاقات شگفت انگيز و غير معمولي شد .

رمان يك داستان طولاني و تخيلي است كه تجربه هاي انساني را توصيف مي كند. رمان در دوران مدرن معمولا از سبك پروسس ادبي استفاده مي كند.

دانلود رمان عاشقانه

از سوي ديگر، رمان ها مي توانند واقعيت هاي اجتماعي، سياسي و شخصي يك مكان و دوره را با وضوح و جزئيات كه در آثار تاريخ پيدا نشده اند، نشان دهند.

دنياي جديدي از مد روز فردي، ديدگاه هاي شخصي، احساسات صميمي، اضطراب هاي مخفي، " رفتار" و "سر و صدا" با

رمان هاي جديد و روابط عاشقانه مرتبط است.

در قرن هفدهم، منتقدان رمان هاي عاشقانه را به عنوان يك رشته حماسي به عنوان رقيب كوتاه خود ديدند. با اين حال، تعريف دقيقي از تفاوت در طول اين نوع داستان به طور سنتي به اين مفهوم متصل شده‌ است كه يك رمان بايد "كليت زندگي" را در خود بگيرد.

اگر چه شكل‌هاي اوليه رمان در تعدادي از مكان‌ها يافت مي‌شوند، از جمله رم،  ژاپن و انگلستان، اما رمان اروپايي اغلب گفته مي‌شود كه در سال ۱۶۰۵ با دن‌كيشوت آغاز شده است .

در اصل، ادبيات عاشقانه در فرانسه كهن، انگليسي - نورمن و Occitan و بعدها در زبان انگليسي، ايتاليايي و آلماني نوشته شده‌است. در اوايل قرن سيزدهم، رمانهاي عاشقانه به طور فزاينده‌اي به عنوان نثر نوشته مي‌شدند.

اشعار حماسي، شباهت‌هاي بسياري با رمان دارند و پيشينه رمان به رشته شعر حماسي باز مي‌گردد، هر چند كه بار ديگر به صورت يك سنت دست ‌نخورده باقي نماند.  البته شايد در اينجا از رمان ايراني يا اينكه در اصل از رمان عاشقانه ايراني هم سخني اورديم .

نثر به نحو فزاينده‌اي جذاب شد، زيرا نويسندگان را قادر مي‌ساخت تا داستان‌هاي مشهور را با تاريخ‌هاي جدي كه به طور سنتي در نثر تشكيل مي‌شد مرتبط كنند، و همچنين مي‌توانستند به راحتي ترجمه شوند.

دانلود رمان

ادبيات مردمي همچنين رمان جديد عاشقانه را به خود جلب كرد، اما با كنايه، به طور طنز آميز و كنايه آميز، نيت خود را به نمايش گذاشت.

واژه "رمان" از توليد داستان‌ هاي كوتاه، يا novella كه بخشي از فرهنگ شفاهي European در اواخر قرن نوزدهم باقي مانده‌است سرچشمه گرفته است .

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رمان,جديد،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۲:۵۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مشاوره تحصيلي تلفني : صبح امروز جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش برگزار شد و در اين جلسه با تعويق زمان برگزاري كنكور كارشناسي ارشد سال ۹۸ به دليل وقوع سيل در برخي نقاط كشور موافقت شد.

مشاوره

وي افزود: در اين جلسه تصميم گيري شد كه جزئيات اين مصوبه تا ظهر امروز از سوي سازمان سنجش كشور اطلاع رساني شود.

به گزارش مهر، همچنين بر اساس تصميم جلسه فوق العاده امروز مقرر شد اين آزمون در تاريخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه برگزار شد.

پيش از اين با توجه به درخواستهاي داوطلبان كنكورهاي سراسري و ارشد ۹۸ در استان‌هاي درگير سيل، رئيس سازمان سنجش از برگزاري جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

وي گفته بود: با توجه به وقوع سيل در برخي استان‌هاي كشور و همچنين در پيش بودن آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۸، بررسي وضعيت برگزاري آزمون‌هاي كشوري نيازمند جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو است.

وي افزود: از همين رو جلسه فوق العاده شوراي سنجش و پذيرش دانشجو در روز شنبه ۲۴ فروردين ماه ۹۸ برگزار مي‌شود و تصميم نهايي در مورد برگزاري آزمون‌هاي سراسري سال ۹۸ اتخاذ مي‌شود.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مشاوره,,تحصيلي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۱۵:۰۱ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

قيمت درب اتوماتيك پاركينگ 09124372935 قيمت درب دولنگه و ريلي در كليه نقاط تهران به صورت بي واسطه دركمترين زمان قيمت كركره برقي ليست درب اتوماتيك

قيمت درب هاي اتوماتيك شيشه اي فروشگاهي در انواع ريلي قيمت درب برقي مغازه

gzuf_1.jpg

قيمت درب دولنگه و درب هاي بادي قديمي با قطعات اور جينال

قيمت تعمير انواع جك درب (چيني ، آلماني ، ايتاليايي) به صورت شبانه روزي با ضمانت كاري

قيمت تعمير جك وقيمت برد و قيمت چشمي و قيمت ساخت ريموت جك در محل

قيمت تمام قطعات نصب و تعمير داراي گارانتي مي باشد

 

rqk_2.jpg

درب اتوماتيك و كركره برقي - تعميرات درب اتوماتيك نصب كركره برقي - مينا درب

قيمت فروش و قيمت نصب وقيمت تعميرات انواع دربهاي  كشويي فروش وقيمت نصب و تعميرات انواع دربهاي  كشويي تاشو نيمه گرد و تمام گرد تلسكوپي با سازه هاي  استاندار روز دنيا بدونه خرابي و بي صدا

قيمت فروش انواع ملزومات درب شيشه اي فريم درب شيشه اي باريك و پهن در وزن مختلف و رنگهاي  متنوع تعميرات مكانيك و الكترونيك انواع قيمت برد

قيمت لوازم بردي درب اتوماتيك پخش انواع يدكي درب شيشه اي

مينا درب چندين سال در صنعت قيمت درب اتوماتيك بخصوص درب شيشه اي اتوماتيك فعال بوده

در زمينه قيمت توليد قطعات درب اتوماتيك شيشه اي مانند ريل كاور هنگر مقطعه ريل فريم قطعات پلاستيكي انواع چرخ دنده فولي و غيره نيز فعال ميباشد

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: قيمت,درب,دولنگه,و,ريلي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۱:۴۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)


Both Iran tourism are used interchangeably when you hear about the country and also while you

are on the ground

0vi_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: iran,tourism،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴:۲۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

مزاياي استفاده از ديوار باربر،سقف بتني سبك ، سيستم نوين خانه سازي

 

ديوارهاي باربر :

براي شاتكريت  ديوارهاي پانلي باربر در هر طرف پانل   4.5الي 5  سانتيمتر بتن پاششي با دانه بندي  06 يا  08  ميليمتر با استفاده از ماسه دوبار شور طبيعي با درصد سيمان  400 كيلوگرم بر مترمكعب شاتكريت ميشود .در آيين نامه  385   رسيدن به مقاومت  20 مگا پاسكال بتن پاششي  جهت تامين استحكام سازه پانلي الزام گرديده است.

       1- شاتكريت دستي (ملاقه بادي)  تري دي پانل :استفاده از ملاقه  وكمپرسور باد ساده ترين نوع ملات پاشي بدون نياز به تخصص خاص است . پمپ باد  ( برقي يا ديزلي )  حداقل حجم  500 ليتر با فشار خروجي 8 بار جهت انجام شاتكريت ملاقه اي مورد نياز است . انواع ملاقه در بازار ايران توليد شده و در دسترس كاربران ميباشد. با  استفاده از پمپ هاي بزرگتر ميتوان همزمان چندين ملاقه ملات پاش را فعال كرد و سرعت عمليات را بطور چشمگير افزايش داد.

      2- شاتكريت با دستگاه ماردوني براي تري دي پانل (روش تر):

 اين دستگاه براي كارهاي سبك و طبقات محدود  ( يك تا دو طبقه  ) با طول شيلنگ كوتاه كاربرد دارد . سرند كامل و دقيق براي يكسان بودن دانه بندي  ماسه اي تعريف شده براي اين دستگاه ، بسيارراهبردي است . ماردون اين دستگاه كمي پر استهلاك ميباشد. ترجيحا" از دستگاههاي ماردوني  كه كمپرسو باد نيز روي آنها نصب شده استفاده نماييد.

       3- شاتكريت با دستگاه پيستوني جهت شاتكريت تري دي پانل:

داراي سرعت مناسب در عمليات شاتكريت (به روش تر) بوده وامكان پاشش با شيلنگهايي در طولها و ارتفاع بلند نيز ميباشد. با اين نوع دستگاه امكان حجم بالاي بتن پاشي وجود دارد. كار با اين دستگاه نياز به مهارت خاص و تجربه زياد دارد . دستگاههاي دو پيستون از از دستگاه تك پيستون بسيار عملكرد بهتري دارد.

مزاياي استفاده از ديوار باربر

ديوار باربر علاوه بر تحمل وزن خود، وزن سقف ها و طبقات بالا را نيز تحمل مي كند و اين وزن را به فونداسيون منتقل مي كند (در صورتي كه ديوارهاي غير باربر نميتوانند وزن سقف و طبقات بالايي را تحمل نمايند و تنها براي جداسازي فضا از آنها استفاده مي شود). اين ديوار باربر براي انواع ساختمان ها مانند آپارتمان ها و هتل ها كه در آن ها تقسيم مكرر فضا لازم است استفاده مي شود. از جمله موادي كه اغلب براي ساخت ديوار باربر استفاده مي شود مي توان به بتن و بلوك و آجر اشاره كرد. در مقابل اين، ديوار هاي معمولي يا ديوارهاي غير باربر هيچ گونه وزن و بار اضافي را نمي توانند بر روي خود تحمل كنند. ديوار هاي باربر يكي از نخستين اشكال ديوار براي ساخت و ساز ها مي باشند كه يكي از پركاربرد ترين و بهترين انواع ديوارها در معماري مي باشند.

كاربرد ديوار باربر

بسته به نوع ساختمان و اندازه آن ديوار هاي باربر براي تحمل وزن هاي مختلف طراحي مي شود. قبل از ساخت و ساز در سال هاي اخير بررسي مي شود چرا كه اگر ديوار تحمل بار را نداشته باشد منجر به فروپاشي ساختمان مي شود. عملكرد اوليه اين ديوار و معماري اين است كه فضاي ساختمان را احاطه كند و يا ان را به بخش هاي مختلف تقسيم كند و  وزن ساختمان را تحمل كند و كاربردي و مفيد باشد. امنيت را براي ساختمان چه در سرما، گرما و باران و طوفان فراهم كند.

-------------------------------------------------- ------

سقف بتني سبك

سقف بتني سبك مي تواند در سراسر جهان در ساخت و ساز هاي مسكوني و تجاري و حتي در امتداد جاده ها و راه اهن و ... مورد استفاده قرار گيرد. سقف بتني سبك بسيار كارآمد و مناسب مي باشد. اين محصول به  دليل عملكرد آن به عنوان عايق و همچنين با داشتن وزن سبك بسيار پر كاربرد مي  باشد و از آن در ساخت و ساز و مسكن ها بسيار استفاده مي شود. امروزه استفاده از سقف بتني سبك بسيار پرطرفدار و پركاربرد شده است و به تدريج جايگزين ديگر همتايان خود خواهد شد.

بتن موجود در سقف بتني سبك چيست

مخلوط بتن با يكي از انواع مواد سبك وزن مانند سنگ هاي آهك سبك همچون رس و شن و غيره كه در كوره به منظور ايجاد يك ساختار محكم قرار مي گيرند، تركيب سقف بتني سبك را تشكيل مي دهند.

بتن سبك در ساختمان

از بتن سبك در ساختمان براي انواع مصارف كاربردي مي توان استفاده كرد حتي به جاي بتن معمولي مي توان از آن استفاده كرد.

مزاياي استفاده از بتن سبك در سقف بتني سبك عبارت اند از:

 • صرفه جويي در مصرف و تقويت و مقاومت و بازدهي بيشتر سقف بتني سبك
 • از نظر حرارتي مقاومت دارد و در برابر آتش مقاوم است
 • حمل و نقل آسان، اين سازه ها كه از پيش ساخته مي باشند و عرضه مي گردند.

بتن سبك موجود در سقف بتني سبك ماده اي است با تركيبات جديد فوق العاده سبك اما بسيار مقاوم، در ساختمان ها به طور مستقيم به لحاظ سبكي ويژه اين بتن و صرفه جويي در مصرف انرژي به لحاظ عايق بودن اين نوع بتن در برابر سرما و گرما و در نتيجه كاهش ميزان مواد سوختي كه بسيار كارامد و موثر مي باشد، استفاده مي كنند. ساختمان سقف بتني سبك بسيار متخلخل مي باشد كه اين موجب عايق شدن آن مي شود. تركيبات سقف بتني سبك به گونه اي عمل مي كند كه حالت ضد رطوبت به خود مي گيرد و مانند يك بتن معمولي كه آب را به خود جذب مي كند نيست و آب را از خود دفع مي كند. سقف بتني سبك تحت فشار مستقيم ساخته مي شود.  بدليل ساخته شدن سقف بتني سبك در فشار حالت يكپارچگي قابل قبولي دارد.

به دليل يك پارچگي اين بتن داراي استحكام و مقاومت بالايي حتي در رويداد زلزله مي باشد. هزينه توليد اين  نوع بسيار كمتر از ساير بتن مي باشد و زمان كمتري براي توليد آن مورد نياز است. به دليل طراحي كليه مراحل و بررسي و نظارت آن بسيار مناسب از نظر استاندارد هاي مختلف مي باشد و در كارخانه به صورت كامل توليد مي شوند و سپس از نظر كيفي مورد بررسي قرار مي گيرند و سپس به دست خريداران و مصرف كنندگان مي رسند.  بتن سبك مسطح مي باشد و مي توان به راحتي بر روي آن رنگ آميزي نمود. روزانه ساختمان هاي بيشتري هستند كه از سقف بتني سبك در ساخت و ساز خود استفاده مي كنند و براي تصميم گيري و انتخاب ما بايد در ابتدا تمام سيستم هاي مربوط به آن را بشناسيم و آگاهانه تصميم بگيريم.

-------------------------------------------------- ----

سيستم نوين خانه سازي

قطعات  سازه  پانلي ( ديوارهاي پيش ساخته ) بصورت كاملا" صنعتي ، در حجم انبوه  و  بسيار كيفي  در كارخانه  متعلق به شركت پايكار بنيان پانل با دستگاه هاي تمام اتوماتيك اروپاي غربي توليد ميشوند. 

   حدود  يك  تا  دو  واحد مسكوني به ظرفيت يك تريلر  ( 400 تا 600 متر مربع از انواع پانل ) بارگيري شده و از كارخانه به كارگاه ساختماني  حمل ميگردد.

صنعت بتن، نوآوري و روش هاي مدرن سيستم نوين خانه سازي ساخت و ساز (MMC) را در بر مي گيرد كه از طريق ارائه محلول هاي بتني مي تواند براي كاهش زمان ساخت و ترويج توسعه پايدار و همچنين صرفه جويي در هزينه سودمند باشد.

پانلهاي ديواري سينگل  شركت پايكار بنيان پانل براي ساختمانهاي  تا چهار طبقه

و پانلهاي دوبل براي احداث  ساختمانهاي تا ارتفاع  50 متراز تراز پايه، به عنوان استراكچراصلي ساختمان محسوب شده و قابليت ساخت دارند كه اين شركت تاييديه هاي  فني لازم را از مركز تحقيقات ساختمان و مسكن اخذ نموده است .

همچنين اين مجموعه سيستم نوين خانه سازي استانداردهاي لازم ازسازمان ملي استاندارد ايران را و مديريت تضمين كيفيت را دارا مي باشد.

پي نواري يا گسترده  بر اساس نقشه هاي معماري و سازه كه از قبل آماده شده ، به عنوان شالوده اين سيستم اجرا ميگردند  و آرماتورهاي انتظارمطابق محاسبات  سازه اي با فواصل و قطر مشخص بصورت انتظار ديوارهاي پانلي از فونداسيون خارج مي گردند

شكل تونلي يك سيستم نوين خانه سازي بدنه است كه اجازه مي دهد پيمانكار يك ديوار و اسلب يكپارچه در يك عمليات در يك چرخه روزانه بسازد. اين شكل تركيبي از سرعت، كيفيت و دقت كارخانه / محصولات توليد شده ي خارج از محل مخلوط آماده ي بتني و بدنه ي انعطاف پذير و صرفه جويي در هزينه ي ساخت در محل مي باشد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مزاياي,استفاده,از,ديوار,باربر،سقف,بتني,سبك,،,سيستم,نوين,خانه,سازي،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۲:۱۳ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

خواص دمنوش هاي ميوه اي و گياهي

 

با وجود نام دمنوش يا چاي هاي گياهي ، چاي گياهي چاي واقعي نيست. چاي هاي واقعي از جمله چاي سبز، چاي سياه و چاي يولونگ از برگ هاي گياه Camellia sinensis تهيه مي شوند.

از سوي ديگر، چاي گياهي از ميوه هاي خشك، گل ها، ادويه ها و گياهان ساخته شده است.
 

خريد دمنوش

 

دمنوش بلوبري

اين دمنوش يك دمنوش معروف و پرطرفدار هست كه تركيبات آن بلوبري (تمشك آبي ) است .  از خاصيت هاي دمنوش بلوبري مي توان به چربي سوزي بسيار بالا ،تقويت عملكرد مغز و تقويت حافظه ،تقويت بينايي و تقويت فشار خون اشاره كرد . اين دمنوش به خاطر چربي سوزي بالايش بسيار مناسب براي لاغري است .

واژه انگليسي اين دمنوش Blueberry fruit Mix است .

براي تقويت حافظه بلوبري بخوريد

ﻣﺼﺮﻑ ﺑﻠﻮﺑﺮﯼ ميتوﺍﻧﺪ ﺑﺎﭘﯿﺸﮕﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﺯﻭﺍﻝ ﻋﻘﻠﯽ ﻭﺑﻬﺒﻮﺩ ﻗﺪﺭﺕ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺖﻣﻐﺰ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ

بلوبري سرشاراز آنتي اكسيدان است كه براي افراد مسن عاليه

چاي سبز

امروزه ديگر همگي با چاي سبز و خواص بسياري كه دارد آشنا هستند .

تركيبات :

Oolong Green Tea

خواص چاي سبز اولانگ :

• مناسب براي حفظ سلامتي و تناسب اندام

دمنوش بوقناق

دمنوش بوقناق برگرفته از گياهان بوقناق،گزنه،تخم شنبليله، قرقات مي باشد كه خاصيت اصلي اين دمنوش كاهش قند خون و بسيار مفيد براي بيماري ديابت هست .

از خواص ديگر دمنوش بوقناق مي شود به

درمان كم خوني و توليد گلبول هاي قرمز

دمنوش مخلوط گل ساعتي

تركيبات :

گل ساعتي،پنيرك صحرايي،هوفاريقون،گل گاوزبان،سنبل الطيب،گل محمدي،چاي كوهي،بهارنارنج،ورون

خواص دمنوش مخلوط گل ساعتي :

·          آرامش بخش و درمان بي خوابي

·          مفيد براي كودكان بيش فعال

·          كاهش دهنده وزن و ميزان كلسترول

 

چاي ترش

        &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;         &n bsp;   

تركيبات :

چاي ترش

خواص دمنوش چاي ترش :

• كاهش فشار خـون    • داراي طبيعت سـرد

• كاهش چربي خـون  • كاهش دهنده قند خون

دمنوش كرن بري

 

خواص دمنوش كرن بري :

·       معالجه عفونت هاي كليه

·       پيشگيري از ابتلا به سنگ كليه

·       درمان عفونت هاي مخصوص معده

دمنوش لاغري

دمنوش مخلوط تناسب برگرفته از گياهان دارويي مختلف مناسب براي لاغري مي باشد . اين دمنوش لاغري برگرفته از گياهان دارويي سنا ،ليمو اماني ، هله باد ، زيره سياه، تخم كتان ،تخم شنبليله ،تخم كرفس ، گل محمدي، سياه دانه ميباشد.

دمنوش آرتيشو

 

جريان خون را سريع و خون را تصفيه ميكند.

كم خوني را رفع ميكند.

و مهمترين خاصيت آرتيشو

ضد چربي كبد است

آب يخ اولين و بزرگترين علت نابودي كبد محسوب ميشود، هرگز با شكم خالي آب يخ ننوشيد!

نوشيدن آب سرد بعد از فعاليت شديد بدنى از مهمترين دلايل ابتلا به كبد چرب است!

كبد چرب

با ۱۰ خوراكي آشنا شويد كه به عملكرد بهتر كبد كمك مي كنند

 

🔸سير

🔹روغن زيتون

🔸سبزيجات

🔹چاي سبز

🔸گريپ فروت

🔹گردو

🔸سيب

🔹زردچوبه

🔸ليموترش

🔹آواكادو

دمنوش بابونـه

 

تركيبات: بابونه  . دارچيـن. هــل

 

خواص:

 تقويت مغز و اعصاب

 تنظيم هرمون هاي زنانه

 رفـع مشكل كم خوابي، درمان سردرد و ميگرن

علايم پركاري تيروييد:

كاهش وزن

افزايش تعريق

اختلالات خواب(كاهش خواب)

پوست و موي چرب

خلق و خوي پرخاشگر

افزايش تعداد ضربان قلب

افزايش تعداد تنفس

 

✅علايم كم كاري تيروييد:

كاهش تعداد ضربان قلب

كاهش تعداد تنفس

افزايش وزن بامصرف غذا به اندازه قبل

كاهش دماي بدن

نازك و شكننده شدن موها و ريزش مو

پوست و موي خشك

افزايش خواب

حالت افسرده و كسل و تنبلي

 

دمنوش به

تركيبات: ميوه به،برگ به،نسترن

خواص:

  مفيد براي كاهش وزن

  كمك به پايين آوردن كلسترول خون

  تقويت كننده قلب،اعصاب،كبد،و معده

دمنوش گريپ فروت   

خواص :           ;           ;           ;           ;           ;     

 

✅چربي سوز طبيعي و كاهش اشتها

 

 ✅پيشگيري از سرطان ريه

 

✅جلوگيري از سنگ كليه

 

دمنوش بهارنارنج

 

مهم ترين خاصيت دارويي بهار نارنج تأثير آن روي سيستم عصبي بدن است. آرام‌بخش دستگاه عصبي است و سردردهاي عصبي و ميگرني را درمان ميكند.

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دمنوش,معروف,و,پرطرفدار,,معرفي انواع دمنوش هاي گياهي و ميوه اي و خواص آن ها،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۶:۳۹ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

ليزر الكساندرايت نابلكس Noblex Alexandrite Laser

دستگاه ليزر الكساندرايت نابلكس ليزري است با طول موج ۷۵۵ نانومتري كه از كاني و عنصري بسيار كمياب و گرانقيمت بنام "كريزوبريل" تشكيل شده است ، اين عنصر بر اساس مقايسه علمي كه توسط كنفدراسيون جهاني جواهر و موسسه گوهر شناسي جهاني به عمل آمده است به عنوان گرانقيمت ترين سنگ و نادرتر از الماس ميباشد .

كاني ليزر الكساندرايت داراي پديده تغيير رنگ بوده ودر نور روز يك رنگ ودر نور شب در زير لامپ رنگ ديگري را نمايش مي دهد اين سنگ معمولا در دو رنگ آبي مايل به سبز و يا بنفش مايل به قرمز يافت ميشود .

دستگاه ليزر الكساندرايت نابلكس اولين دستگاه ليزر الكساندرايت مجهز به فراكشنال موجود در جهان مي باشد كه داراي جديدترين تكنولوژي در رفع موهاي زايد و درمان ضايعات پوستي مي باشد.

ويژگي هاي ليزر الكساندرايت نابلكس Alexandrite Laser Noblex :

 • داراي مدرك FDA آمريكا
 • داراي دو هندپيس ارگونوميك و سبك
 • مجهز به هندپيس فركشنال جهت Whitening
 • مجهز به بالاترين ميزان انرژي 80 ژول
 • سرعت بالا از 1 تا 10 Hz در ليزر الكساندرايت نابلكس
 • قابليت تنظيم Spot Size  از 2 تا 20 ميليمتر جهت درمان هاي متنوع
 • قابليت تنظيم طول موج  Pulse Duration  و Triple Pulse براي انواع تيپ پوستي و هر مدل موئي
 • مجهز به سيستم  Gas Cooling خيلي قوي قبل و بعد شات و كاملا بدون درد
 • مجهز به سيستم سيلندر دو گانه جهت يكنواختي بيم اشعه
 • سيستم خودكار عيب يابي دستگاه

كاربردهاي ليزر الكساندرايت نابلكس Alexandrite Laser Noblex :

 • ازبين بردن انواع موهاي بدن حتي موهاي نازك و كركي
 • قابل استفاده در تمامي تيپهاي پوستي حتي پوستهاي تيره
 • جوانسازي پوست و از بين بردن ضايعات پيگمانته
 • روشن سازي پوست بدن به همراه وايتنينگ

مزيت ليزر الكساندرايت نابلكس نسبت به سيستمهاي مشابه :

 • دستگاه ليزر الكساندرايت نابلكس داراي انرژي بالايي مي باشد كه قابليت از بين بردن موهاي كركي را دارا مي باشد.
 • نابلكس مجهز به سيستم زوم هندپيس كه قابليت تغيير اسپات سايز را بدون تعويض تيپ امكان پذير مي سازد.
 • ليزر نابلكس داراي سيستم كولينگ بسيار قدرتمند و اقتصادي RCS مي باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر از طريق وبسايت شركت با كارشناسان ما در ارتباط باشيد :

http://www.pishrotebpersia.com

 

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ليزر,الكساندرايت,نابلكس,Noblex,Alexandrite,Laser،


ادامه مطلب
تاريخ : ۸ فروردين ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۶:۳۲ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

No photo description available.

سلام و روز بخير امروز قصد معرفي بهترين پيج در زمينه كنكور رو داريم كه ميتوان به جد گفت يكي از قويترين پيج هاي در زمينه مشاوره كنكور مي باشد.

اگر شما هم تا حالا دنبال يك مشاوره در زمينه تحصيلي بوديد ميتونم به جد بگم شما ميتوانيد از اين صفحه لذت ببريد و هرگونه مشكل درسي در كنكور سراسري و سازمان سنجي داريد ميتوانيد از اين صفحه ديدن كنيد و مشكل خود را برطرف كنيد.

بهترين مشاوران كنكور و رتبه برتر ها در اين زمينه فعاليت ميكنند كه ميتوايند براي ارتباط با آنها به اين صحه برود و با آنها در ارتباط باشيد .

پيج مشاوره كنكور در حال حاظر با تيم مشاوره كنكور تاك كار ميكند كه ميتوانيد از طريق آن هم با مشاوره كنكور در ارتباط باشيد.

مشاوره كنكور تاك با چندين سال سابفه در حوزه كنكور و مشاوره تحصيلي به روش نوين كه ميتواند اينگونه نام برد اعم از مشاوره تلفني مشاوره تصويري  با مشاوران برتر كشوري ارتباط برقرار كنيد بدون هزينه مخابرات به صورت رايگان.

مشاوره كنكور به صورت خصوصي مي باشد و برنامه ريزي براي هر فرد به صضورت مجزا مي باشد.

دانش آموزان ميتوانند با مشاوران خود به صورت ساعتي يا سه ماه در ارتباط باشند با هزينه هاي بسيار پايين در زندگي خود تحول ايجاد كنيد. تبديل رويا به واقعيت فقط با مشاوره كنكور تاك امكان پذير مي باشد.

پيج مشاوره كنكور ميوتواند شما را با بهترين رتبه برتر هاي كشوري لينك دهد و با انها گفتگو كنيد و در همايش هاي كنكوري شركت كنيد و چندين قدم از رقباي خود پيشه بگريد.

با ارزوي موفقيت براي تمام دانش آموزش كنكور سراسري

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مشاوره,كنكور,تاك,،


ادامه مطلب
تاريخ : ۷ فروردين ۱۳۹۸ | ۰۱:۱۵:۳۴ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)

فرمول درآمدزايي با سرمايه كم

 

 

 كار در منزل اينترنتي متناسب با شرايط شما

 

همين‌الان كه در حال مطالعه اين مطلب هستيد هزاران فروشگاه اينترنتي شروع به كار مي‌كنند. هزاران مغازه و فروشگاه در بهترين نقطه‌هاي شهر از كم بودن مشتري ناله مي‌كنند و نمي‌دانند وقت آن است كركره فروشگاه اينترنتي را بايد بالا بزنند و مشتريان را بايد در جايي ديگر پيدا كنند. كار توليدي با سرمايه كم و درآمد بالا، زماني اگر اين حرف را به يك بازاري يا كارآفرين مي‌گفتيد به شما مي‌خنديد اما امروز اينترنت اين رؤيا را محقق ساخته است. اگر به دنبال كار در منزل  هستيد، كار در منزل اينترنتي شايد بهترين راه براي كسب درآمد در منزل باشد. شما احتمالاً جز يكي از دسته‌هاي زير هستيد:

كار در منزل اينترنتي براي كساني كه تخصص خاصي دارند:

 

اگر در زمينه‌اي مهارت داريد با هر مهارتي مي‌توانيد در اينترنت سفارش بگيريد و كسب درآمد كنيد از برنامه‌نويسي، فتوشاپ، تايپ و … گرفته تا آرايشگري و لوله‌كشي و كارهاي برقي. كافي است در سايت‌هايي كه كارشان جذب مشتري براي شماست يك پروفايل قوي تشكيل دهيد و منتظر مشتريانتان باشيد. به جرأت مي‌توانم بگويم در اينترنت با هر تخصصي مي‌توانيد مشتري جذب كنيد و كسب درآمد كنيد. خيلي‌ها را مي‌بينيد كه از بازار كار خراب و بيكاري و درآمد پايين ناله مي‌كنند اما درعين‌حال تخصص‌هاي خيلي خوب و كارآمدي دارند اما به علت عدم آشنايي با كار در منزل اينترنتي خودشان را از رسيدن به درآمد محروم مي‌كنند.


سايت هايي كه كارشان جذب مشتري براي شماست.


كار در منزل اينترنتي براي كساني كه ايده خوب و ناب دارند.

 

اگر ايده كسب‌ وكار خيلي خوبي داريد و سرمايه كافي براي اجاره دفتر و گرفتن كارمند نداريد بهترين راه استفاده از اينترنت است. خيلي از جاها شما از شم بيزينس خوبي برخوردار هستيد و نيازهاي مشتريان و بازار را به‌سرعت شكار مي‌كنيد اما از ورود به بازار مي‌ترسيد و يا سرمايه زيادي براي توليد محصول فيزيكي نداريد اما مي‌دانيد كه اگر شيوه و ايده خود را به كار بگيريد مي‌توانيد به درآمد بالايي برسيد در اين حالت مي‌توانيد با كساني كه كسب‌وكار فيزيكي دارند اما فروش خوبي ندارند شريك شويد و از ايده و روش فروش خودتان به شيوه اينترنتي آن‌ها را آگاه و قانع سازيد و كار در منزل اينترنتي خود را راه‌اندازي كنيد. يا ايده خود را با سرمايه‌گذاران و يا دوستان متخصصتان به اشتراك بگذاريد، تيم خودتان را بسازيد و استارتاپ، بيزينس خودتان را راه‌اندازي كنيد.


ايده هاي ناب براي شروع كار در منزل


كار در منزل اينترنتي براي علاقه‌مندان به آموزش و تدريس

 

يكي از پرطرفدارترين روش‌ها براي كار در منزل اينترنتي، آموزش است. اگر به تدريس علاقه داريد يا در زمينه‌اي مطالعات عميقي داشته‌ايد و يا به نرم‌افزار، مدل و يا روشي مسلط هستيد به‌راحتي مي‌توانيد آن را به يك فايل آموزشي تبديل كنيد و آن را بفروشيد. همين‌الان با يك جستجوي ساده مي‌توانيد آموزش‌هاي متفاوتي را در اينترنت و قيمت‌هاي متفاوت مشاهده كنيد كه در بسياري از موارد درآمدهاي چند ده‌ميليوني در ماه كسب مي‌كنند. بدون احتياج به سرمايه زياد و با راه‌اندازي يك سايت محتوايي خوب مي‌توانيد اطلاعات و آگاهي و آموزش‌هايتان را بفروشيد. مي‌توانيد پيچ اينستاگرام و يا تلگرام و لينكدين تان را به يك آموزشگاه تبديل كنيد و خودتان را به‌عنوان يك متخصص و مدرس كار بلد در بازار جهاني اينترنت معرفي كنيد. به شما اطمينان مي‌دهم اگر در حوزه اطلاعات خوب و مفيدي داشته باشيد به‌سرعت به يكي از مدرسان معتبر در كل كشور تبديل شويد.

كار در منزل اينترنتي براي كساني كه ارتباطات و بيان خوب دارند

 

چند ماه پيش در يك گروه تلگرامي مربوط به دم‌نوش عضو شدم. تا اينكه يك نفر به من پيام داد آيا مي‌خواهيد در مدتي كوتاه به وزن ايده آلتان برسيد و من را قانع كرد كه از محصولات دم‌نوش شركت خريد كنم. كد مربوط به ايشان را در سايت هنگام خريد وارد كردم كه متوجه شدم از قيمت محصول درصدي از آن به‌عنوان همكاري درفروش به ايشان پرداخته مي‌شود. جالب است بدانيد ايشان در خانه، خانه‌دار بودند و براي ۳۰ نوع محصول سايت‌هاي مختلف فقط با يك گوشي ساده بازاريابي مي‌كردند و در ماه حدود ۲ الي ۵ ميليون تومان درآمد دارند. بسياري از سايت‌ها يا كسب‌وكارهاي فيزيكي براي افزايش فروش بخش همكاري در فروش دارند. اگر توانايي ارائه و ارتباطات خوبي داريد و هنر متقاعدسازي خوبي داريد پيشنهاد مي‌ كنم حتماً سراغ همكاري در فروش برويد و از اين توانايي‌تان پول دربياوريد.

كار در منزل اينترنتي براي هنرمندان

 

هنرمندهايي را مي‌بينيد كه با آثارشان مي‌توانند خيلي‌ها را تحت تأثير قرار دهند اما آه در بساط ندارند، فقط به خاطر اينكه با علم فروش آشنا نيستند. من شعر و ادبيات را خيلي دوست دارم، در يك دوره همي نقد شعر شركت كرده بودم كه يكي از ميهمانان ترانه‌اي زيبا سرود و تقريباً همه ايشان را تشويق كردند. وقتي به ايشان گفتم چرا از هنر ترانه‌سرايي‌تان كسب درآمد نمي‌كنيد. به ايشان حسابي برخورد و گفت من هنرم را نمي‌فروشم. اما وقتي برايشان توضيح دادم خيلي از خواننده‌ها حاضرند ترانه‌هاي خوب را بخرند و شما را با سرعت نور مطرح كنند حسابي نظرش عوض شد. اگر هنر ويژه‌اي داريد به‌راحتي از طريق استفاده از بستر اينترنت آن را مي‌توانيد بفروشيد. كار در منزل اينترنتي سبك زندگي موفق مي‌تواند براي كسب درآمد باشد خصوصاً براي هنرمندان.

كار در منزل اينترنتي براي نويسندگان

 

محتواي مفيد و خوب عامل اصلي  موفقيت اكثر كسب و كارها و مدرسان است. اگر دست به قلم خوبي داريد و صحبت هاي عميق و شنيدني داريد از امپراطوري اينترنت غافل نشويد. شايد موفقيت يك شبه محقق نشود اما براي خيلي از نويسندگان ماهر موفقيت يك ماهه محقق شده است و با مقالات و محتواهاي جذابشان آينده را به نفع خوشان عوض كرده‌اند. افراد زيادي را مي توانيد ببينيد كه در مورد يك موضوع خاص اطلاعات عميق و مفيدي دارند اما از معجزه اينترنت غافلند. با نوشتن و به اشتراك گذاري مطالب و محتواهاي جذابتان مي توانيد خود را در آن موضوع مطرح كنيد.

 

كار در منزل اينترنتي براي خانم ها

 

بستر بكري كه براي درآمد زايي خانم ها وجود دارد استفاده از اينترنت است. خيلي از خانم ها مي توانند با استفاده از فضاي رايگان اينترنت صنايع دستي و كيك هاي خوشمزه اشان را بفروشند. خيلي از خانم هاي خانه دار به علت ناآشنايي با فضاي درآمدزايي از اينترنت يك فضاي بزرگ و بكر را از دست مي دهند شايد با چند كليك ساده و استفاده از سايت ها رايگان تبليغاتي براي نشان دادن محصولاتتان مي توانيد فروش خوبي را داشته باشيد. هزينه كرايه اجاره يك غرفه در يكي از مناطق پرترافيك شهر بيش از روزي ۵۰۰ هزار تومان است و اينترنت اين قابليت را دارد همان ميزان ترافيك را به صورت رايگان براي نمايش محصولاتتان در اختيار خانم ها بگذارد. كار در منزل براي خانم ها به وسيله اينترنت شايد بهترين راه فروش هنر ها و محصولاتتان است.


كار در منزل براي خانم ها در ۱۱ گام


 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرمول,درآمدزايي,با,سرمايه,كم،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۱:۳۶ | نویسنده : لينكستان | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.